Liga Typerów – kolejka nr 7 [16-17 września]

Zapraszamy do ligi typerów, przed nami kolejka nr 7 [16-17 września]. Życzymy powodzenia.

Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko
Roztocze Narol – MKS Kańczuga
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów – MKS Radymno
Zorza Zarzecze – Motor Grochowce
Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów

.

14 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 7 [16-17 września]

  • 2017-09-11 o 08:48
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko X
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce X
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte X
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów X

    Odpowiedz
  • 2017-09-11 o 11:18
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 1
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce x
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte x
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-11 o 16:01
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko x
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 1
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2017-09-12 o 13:04
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce x
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 2
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-14 o 09:03
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 2
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-14 o 17:33
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 2
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-14 o 18:20
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce X
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte X
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 07:50
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko x
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce x
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 2
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 08:11
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno X
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte 1
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 08:41
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 1
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte x
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 08:41
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce x
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte x
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 22:36
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko 2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk x
    LKS Skołoszów – MKS Radymno x
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce 1
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte x
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2017-09-15 o 22:39
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko2
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk2
    LKS Skołoszów – MKS Radymnox
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowcex
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte1
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów2

    Odpowiedz
  • 2017-09-16 o 11:26
    Permalink

    Biało-Czerwoni Kaszyce – San Hureczko X
    Roztocze Narol – MKS Kańczuga 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    LKS Skołoszów – MKS Radymno 1
    Zorza Zarzecze – Motor Grochowce X
    Santos Piwoda – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Huragan Gniewczyna – Sanoczanka Święte X
    Płomień Morawsko – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.