Liga Typerów – kolejka nr 6

Zapraszamy do typowania kolejki nr 6. Życzymy powodzenia.
Mecz MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce typujemy do piątku godz. 17:00.

San Hureczko – Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte – Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze
Motor Grochowce – LKS Skołoszów
MKS Radymno – Start Pruchnik
Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol
MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

.

15 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 6

  • 2017-09-04 o 15:14
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-04 o 17:29
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-04 o 19:21
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-05 o 10:54
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-05 o 12:04
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-05 o 20:32
    Permalink

    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    San Hureczko – Płomień Morawsko x
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-07 o 18:55
    Permalink

    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-08 o 11:15
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 1
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-08 o 11:36
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko X
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze X
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów X
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce 1

    Odpowiedz
  • 2017-09-08 o 19:45
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna 2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów x
    MKS Radymno – Start Pruchnik x
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Odpowiedz
  • 2017-09-08 o 19:49
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 1
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Odpowiedz
  • 2017-09-08 o 20:00
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna2
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów2
    MKS Radymno – Start Pruchnik2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Odpowiedz
  • 2017-09-09 o 07:33
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna X
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik X
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1
    MKS Kańczuga – Biało-Czerwoni Kaszyce

    Odpowiedz
  • 2017-09-09 o 09:04
    Permalink

    San Hureczko – Płomień Morawsko 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Huragan Gniewczyna x
    Sanoczanka Święte – Santos Piwoda 1
    KS Kisielów-Pełnatycze – Zorza Zarzecze 2
    Motor Grochowce – LKS Skołoszów 2
    MKS Radymno – Start Pruchnik 2
    Orzeł Przeworsk – Roztocze Narol 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.