Liga Typerów – kolejka nr 6 [4/5 września]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 6 [4/5 września]: kolejka nr 6
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław
Piast Tuczempy – Stal Łańcut
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień
Stal II Mielec – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 1
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień x
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
Czarni Trześń – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
Piast Tuczempy – Stal Łańcut X
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica X
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień 1
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
Czarni Trześń – Legion Pilzno X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok X
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno x
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica x
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień x
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław 2
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała x
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 2
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień 2
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała x
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień x
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Stal Łańcut x
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 2
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień x
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 1
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław X
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała X
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień 1
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 1
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 2
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień 1
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
Czarni Trześń – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
Orzeł Przeworsk – Karpaty Krosno 2
Głogovia Głogów Małopolski – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Stal Łańcut 1
MKS Kańczuga – Izolator Boguchwała 2
Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 2
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kamień 1
Stal II Mielec – Igloopol Dębica 1
Polonia Przemyśl – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
Czarni Trześń – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x