Liga Typerów – kolejka nr 6 [10/11 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 6

Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce
Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy
Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice
Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce
Zdrój Horyniec – Start Pruchnik
Płomień Morawsko – Hetman Laszki

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 6 [10/11 września]

  • 2022-09-05 o 23:18
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce x
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice x
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-06 o 20:53
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga X
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice X
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-09 o 10:16
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice x
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-09 o 12:06
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice 2
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-09 o 16:06
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice x
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik x
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-09 o 23:02
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce X
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice 1
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-10 o 11:20
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga 1
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice x
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 1
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz
  • 2022-09-10 o 14:37
    Permalink

    Gorliczanka Gorliczyna – San Gorzyce 1
    Orzeł Torki – Pogoń-Sokół Lubaczów 2
    Huragan Gniewczyna – MKS Kańczuga x
    Orzeł Przeworsk – Start Lisie Jamy 1
    Piast Tuczempy – Promyk Urzejowice 2
    Santos Piwoda – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Zdrój Horyniec – Start Pruchnik 2
    Płomień Morawsko – Hetman Laszki 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.