Liga Typerów – kolejka nr 5 [7/8 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 5 w Lidze Typerów:

Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów
Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte
Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol – Granica Stubno
Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga
GKS Orły – LKS Skołoszów
Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko – MKS Radymno

.

15 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 5 [7/8 września]

  • 2019-09-02 o 13:04
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 2
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
    • 2019-09-07 o 12:20
      Permalink

      Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
      Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte X
      Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
      Roztocze Narol – Granica Stubno 1
      Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
      GKS Orły – LKS Skołoszów 2
      Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      Płomień Morawsko – MKS Radymno X

      Odpowiedz
  • 2019-09-02 o 15:20
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 2
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-03 o 16:36
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów X
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 2
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 2
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga X
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-04 o 12:41
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno X
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów X
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-04 o 15:00
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów x
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 2
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 2
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-04 o 16:10
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte x
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno x
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-05 o 19:11
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 2
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte x
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 1
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-05 o 20:32
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów x
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 1
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-06 o 00:09
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte x
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 1
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce x
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-06 o 12:05
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno X
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
    • 2019-09-06 o 19:01
      Permalink

      Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
      Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
      Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk X
      Roztocze Narol – Granica Stubno X
      Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
      GKS Orły – LKS Skołoszów X
      Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
      Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

      Odpowiedz
  • 2019-09-06 o 23:15
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte X
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 2
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga X
    GKS Orły – LKS Skołoszów 1
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-07 o 08:52
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte x
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 1
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów x
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz
  • 2019-09-07 o 08:53
    Permalink

    Pogoń-Sokół Lubaczów – Łęk Ostrów 1
    Czarni Pawłosiów – Sanoczanka Święte 1
    Czuwaj Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Roztocze Narol – Granica Stubno 1
    Zorza Zarzecze – MKS Kańczuga 2
    GKS Orły – LKS Skołoszów 2
    Motor Grochowce – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    Płomień Morawsko – MKS Radymno 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.