Liga Typerów – kolejka nr 5 [29 sierpnia]
Zapraszamy do Typowania kolejki nr 5.
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Sokół Nisko
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce
KS Wiązownica – Korona Rzeszów
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała
Mecz Piast Tuczempy : Sokoł Nisko – 5 września
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław x
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław x
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 2
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław x
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała X
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa X
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica X
Piast Tuczempy – Sokół Nisko X
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław X
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce x
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica x
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała x
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica 1
Piast Tuczempy – Sokół Nisko 1
Przełom Besko – JKS 1909 Jarosław 2
Orzeł Przeworsk – Stal Gorzyce 1
KS Wiązownica – Korona Rzeszów 1
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała 1