Liga Typerów- kolejka nr 5 [1 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 5 [1 września – środa]

Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok – Czarni Trześń
Legion Pilzno – Polonia Przemyśl
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec
Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa
Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica – MKS Kańczuga
Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy
Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski
JKS Jarosław – Karpaty Krosno

Życzymy powodzenia

9 myśli na temat “Liga Typerów- kolejka nr 5 [1 września]

  • 2021-08-30 o 09:52
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 1
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce 1
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1

    Odpowiedz
  • 2021-08-30 o 12:40
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce X
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski X
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno X

    Odpowiedz
  • 2021-08-30 o 16:47
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce x
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2021-08-31 o 12:46
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce 2
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1

    Odpowiedz
  • 2021-08-31 o 13:24
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa x
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce 2
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2021-08-31 o 21:54
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 2
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 2
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce2
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno2

    Odpowiedz
  • 2021-08-31 o 22:45
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec X
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce 1
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy X
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski X
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno X

    Odpowiedz
  • 2021-09-01 o 01:42
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec x
    Igloopol Dębica – Wisłok Wiśniowa 1
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce x
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga x
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy x
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2021-09-01 o 08:11
    Permalink

    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
    Ekoball Sanok – Czarni Trześń 1
    Legion Pilzno – Polonia Przemyśl x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 2
    Igloopol Dębica – Wisłok 1
    Sokół Kamień – Błękitni Ropczyce x
    KS Wiązownica – MKS Kańczuga 1
    Izolator Boguchwała – Piast Tuczempy 1
    Stal Łańcut – Głogovia Głogów Małopolski 1
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.