Liga Typerów – kolejka nr 4 [31 sierpnia/1 września]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 4 w Lidze Typerów

Łęk Ostrów – Płomień Morawsko
MKS Radymno – Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły
LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga – Roztocze Narol
Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów
Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów

Życzymy powodzenia

15 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 4 [31 sierpnia/1 września]

  • 2019-08-27 o 08:49
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko X
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2019-08-27 o 18:12
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 2
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 2
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-27 o 20:01
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-28 o 08:05
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły X
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów X

    Odpowiedz
  • 2019-08-28 o 14:29
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko x
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-28 o 15:49
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze X
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-29 o 17:09
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-29 o 19:26
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów X

    Odpowiedz
  • 2019-08-30 o 09:29
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 1
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze X
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-30 o 13:56
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły 1
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
  • 2019-08-30 o 21:42
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko x
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-30 o 22:58
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol x
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów 1

    Odpowiedz
  • 2019-08-30 o 23:05
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 2
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

    Odpowiedz
    • 2019-08-31 o 07:59
      Permalink

      Łęk Ostrów – Płomień Morawsko x
      MKS Radymno – Motor Grochowce 2
      Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły x
      LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 1
      MKS Kańczuga – Roztocze Narol x
      Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 2
      Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
      Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów x

      Odpowiedz
  • 2019-08-31 o 12:38
    Permalink

    Łęk Ostrów – Płomień Morawsko 2
    MKS Radymno – Motor Grochowce X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – GKS Orły X
    LKS Skołoszów – Zorza Zarzecze 2
    MKS Kańczuga – Roztocze Narol 1
    Granica Stubno – Czuwaj Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Czarni Pawłosiów 1
    Sanoczanka Święte – Pogoń-Sokół Lubaczów X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.