Liga Typerów – kolejka nr 4 [28/29 sierpnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 4:

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław
Karpaty Krosno – Stal Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy – KS Wiązownica
MKS Kańczuga – Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Stal II Mielec – Legion Pilzno
Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok
Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna

Życzymy powodzenia

Grupa EOP1945 wspiera młodzież

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 4 [28/29 sierpnia]

  • 2021-08-23 o 13:25
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała X
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica X
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień X
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne X
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok X
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-25 o 13:03
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień 2
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-27 o 12:25
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień x
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-08-27 o 14:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław x
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 1
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień x
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-27 o 20:51
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 2
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień 1
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna X

    Odpowiedz
  • 2021-08-28 o 09:32
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała x
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień 1
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-28 o 10:16
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica x
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień x
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-28 o 12:29
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 2
    Karpaty Krosno – Stal Łańcut 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 2
    Piast Tuczempy – KS Wiązownica 2
    MKS Kańczuga – Sokół Kamień x
    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Wisłok Wiśniowa – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 2
    Czarni Trześń – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.