Liga Typerów – kolejka nr 37 [11 czerwca]

Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń
MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy – Ekoball Sanok
Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno
Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne
JKS Jarosław – Igloopol Dębica
Stal Łańcut – Sokół Kamień
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica

Typujemy do soboty 11 czerwca do godz. 11:00

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 37 [11 czerwca]

  • 2022-06-10 o 14:45
    Permalink

    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl x
    Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno 1
    Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Stal Łańcut – Sokół Kamień 1
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2022-06-10 o 16:30
    Permalink

    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl x
    Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno 1
    Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Stal Łańcut – Sokół Kamień x
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 2

    Odpowiedz
  • 2022-06-10 o 19:33
    Permalink

    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl x
    Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno x
    Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Stal Łańcut – Sokół Kamień 1
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
    • 2022-06-11 o 07:35
      Permalink

      Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk X
      Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
      Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
      MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
      Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 2
      Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno X
      Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      JKS Jarosław – Igloopol Dębica X
      Stal Łańcut – Sokół Kamień X
      Izolator Boguchwała – KS Wiązownica 1

      Odpowiedz
  • 2022-06-11 o 07:15
    Permalink

    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 2
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno 2
    Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Stal Łańcut – Sokół Kamień 2
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica x

    Odpowiedz
  • 2022-06-11 o 08:07
    Permalink

    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl x
    Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń 1
    MKS Kańczuga – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Piast Tuczempy – Ekoball Sanok x
    Głogovia Głogów Małopolski – Legion Pilzno x
    Karpaty Krosno – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica x
    Stal Łańcut – Sokół Kamień 1
    Izolator Boguchwała – KS Wiązownica x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.