Liga Typerów -kolejka nr 36 [8 czerwca]

Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica
Sokół Kamień – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Stal Łańcut
Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław
Legion Pilzno – Karpaty Krosno
Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy
Czarni Trześń – MKS Kańczuga
Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa

Typujemy do 8 czerwca godzina 17:00.

5 myśli na temat “Liga Typerów -kolejka nr 36 [8 czerwca]

  • 2022-06-07 o 10:21
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2
    Sokół Kamień – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Stal Łańcut X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław 2
    Legion Pilzno – Karpaty Krosno X
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Czarni Trześń – MKS Kańczuga X
    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa X

    Odpowiedz
  • 2022-06-07 o 19:32
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2
    Sokół Kamień – Izolator Boguchwała 2
    Igloopol Dębica – Stal Łańcut 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław 2
    Legion Pilzno – Karpaty Krosno x
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Czarni Trześń – MKS Kańczuga 2
    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-07 o 21:22
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 1
    Sokół Kamień – Izolator Boguchwała X
    Igloopol Dębica – Stal Łańcut 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław 1
    Legion Pilzno – Karpaty Krosno 1
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy X
    Czarni Trześń – MKS Kańczuga 1
    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa 2

    Odpowiedz
  • 2022-06-08 o 15:34
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica 2
    Sokół Kamień – Izolator Boguchwała x
    Igloopol Dębica – Stal Łańcut x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław 2
    Legion Pilzno – Karpaty Krosno 2
    Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy 1
    Czarni Trześń – MKS Kańczuga 2
    Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
    Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa 1

    Odpowiedz
    • 2022-06-08 o 16:41
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – KS Wiązownica x
      Sokół Kamień – Izolator Boguchwała 2
      Igloopol Dębica – Stal Łańcut 1
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – JKS Jarosław 2
      Legion Pilzno – Karpaty Krosno x
      Ekoball Sanok – Głogovia Głogów Małopolski x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Piast Tuczempy x
      Czarni Trześń – MKS Kańczuga 2
      Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce 1
      Stal II Mielec – Wisłok Wiśniowa 1

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.