Liga Typerów – kolejka nr 35 [3-5 czerwca]

Mecz w Głogowie w piątek godz. 18:00, reszta sobota/niedziela.

Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec
MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Czarni Trześń
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno – Ekoball Sanok
JKS Jarosław – Legion Pilzno
Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
KS Wiązownica – Sokół Kamień

6 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 35 [3-5 czerwca]

  • 2022-05-31 o 08:37
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk X
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec X
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok X
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-02 o 10:35
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-03 o 12:07
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-03 o 18:18
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec X
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-03 o 18:56
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec x
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz
  • 2022-06-04 o 09:29
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Stal II Mielec 2
    MKS Kańczuga – Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy – Czarni Trześń 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
    Karpaty Krosno – Ekoball Sanok 1
    JKS Jarosław – Legion Pilzno 1
    Stal Łańcut – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica – Sokół Kamień 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.