Liga Typerów – kolejka nr 34 [27-29 maja]

Mecz w Wiśniowej w piątek o godz. 17:00, pozostałe sobota/niedziela.

Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień
Igloopol Dębica – KS Wiązownica
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała
Legion Pilzno – Stal Łańcut
Ekoball Sanok – JKS Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno
Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Stal II Mielec – MKS Kańczuga
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 34 [27-29 maja]

  • 2022-05-26 o 22:01
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień x
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała x
    Legion Pilzno – Stal Łańcut 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno x
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski x
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 2
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-26 o 23:07
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień x
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
    Legion Pilzno – Stal Łańcut 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-26 o 23:32
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień 1
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
    Legion Pilzno – Stal Łańcut x
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-27 o 08:13
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień 1
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
    Legion Pilzno – Stal Łańcut 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno X
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-27 o 09:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień 1
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
    Legion Pilzno – Stal Łańcut X
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
    • 2022-05-27 o 16:09
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień x
      Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
      Legion Pilzno – Stal Łańcut x
      Ekoball Sanok – JKS Jarosław x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2
      Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
      Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
      Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

      Odpowiedz
  • 2022-05-27 o 16:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kamień x
    Igloopol Dębica – KS Wiązownica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Izolator Boguchwała 2
    Legion Pilzno – Stal Łańcut 1
    Ekoball Sanok – JKS Jarosław 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Karpaty Krosno 2
    Czarni Trześń – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 1
    Stal II Mielec – MKS Kańczuga 1
    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.