Liga Typerów – kolejka nr 34 [14/15 czerwca]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 34 ostatniej w tym sezonie. Mecz Piast-Legion w piątek godz. 17:00.
KS Wiązownica – Przełom Besko
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Legion Pilzno x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 1
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław X
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów X
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów x
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica x
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów X
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław X
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław X
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 1
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław x
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica x
KS Wiązownica – Przełom Besko 1
Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
Piast Tuczempy – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Izolator Boguchwała 2
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów x
Wisłoka Dębica – Stal Gorzyce 1
Polonia Przemyśl – JKS 1909 Jarosław 1
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko 1
Ekoball Sanok – Igloopol Dębica 1