Liga Typerów kolejka nr 33 [8/9 czerwca]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 33.

 

Mecz Sokół Nisko – Ekoball Sanok 5 czerwca godz. 17.30

 

Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Sokół Nisko – Ekoball Sanok
JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa
Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl
Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – Przełom Besko

8 myśli na temat “Liga Typerów kolejka nr 33 [8/9 czerwca]

  • 2019-06-05 o 08:15
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica x
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok 2
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-05 o 08:47
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok 1
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa X
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl X
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica X
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-06 o 08:08
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok –
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa X
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica X
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-07 o 07:57
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa x
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy x
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-07 o 18:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-08 o 09:45
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-08 o 14:06
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica 2
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok
    JKS 1909 Jarosław – Wisłok Wiśniowa
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica x
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy x
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz
  • 2019-06-08 o 16:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica X
    Stal Gorzyce – Polonia Przemyśl 2
    Korona Rzeszów – Wisłoka Dębica 2
    Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy X
    Orzeł Przeworsk – Przełom Besko 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.