Liga Typerów – kolejka nr 33 [25 maja – środa]

Środowa kolejka w Lidze Typerów

Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy – Stal II Mielec
Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno – Czarni Trześń
JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut – Ekoball Sanok
Izolator Boguchwała – Legion Pilzno
KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sokół Kamień – Igloopol Dębica

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 33 [25 maja – środa]

  • 2022-05-24 o 07:43
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl X
    Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Łańcut – Ekoball Sanok X
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
    KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kamień – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
    • 2022-05-24 o 20:40
      Permalink

      Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
      MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
      Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl x
      Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
      JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
      Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
      KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Sokół Kamień – Igloopol Dębica x

      Odpowiedz
      • 2022-05-24 o 22:16
        Permalink

        Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
        MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 1
        Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
        Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl x
        Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
        JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
        Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
        Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 2
        KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
        Sokół Kamień – Igloopol Dębica 1

        Odpowiedz
  • 2022-05-24 o 22:39
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk x
    MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
    KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kamień – Igloopol Dębica x

    Odpowiedz
    • 2022-05-25 o 12:59
      Permalink

      Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
      MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
      Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl x
      Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
      JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
      Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
      KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Sokół Kamień – Igloopol Dębica 2

      Odpowiedz
  • 2022-05-25 o 09:29
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa X
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec X
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
    KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kamień – Igloopol Dębica X

    Odpowiedz
  • 2022-05-25 o 09:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 2
    MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Łańcut – Ekoball Sanok 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
    KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kamień – Igloopol Dębica 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-25 o 14:17
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Orzeł Przeworsk 1
    MKS Kańczuga – Wisłok Wiśniowa 2
    Piast Tuczempy – Stal II Mielec 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Polonia Przemyśl 2
    Karpaty Krosno – Czarni Trześń 1
    JKS Jarosław – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal Łańcut – Ekoball Sanok x
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1
    KS Wiązownica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Sokół Kamień – Igloopol Dębica x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.