Liga Typerów – kolejka nr 32 [5/6 czerwca]

Zapraszamy do typowania 32 kolejki.
Uwaga: mecze Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl oraz Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik – 3 czerwca.

Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – Korona Rzeszów
JKS Jarosław – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Resovia II
Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk
Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło
Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl
Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik

6 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 32 [5/6 czerwca]

  • 2021-05-31 o 14:38
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Karpaty Krosno – Korona Rzeszów X
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica X
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy X
    Sokół Nisko – Resovia II 1
    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk X
    Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło X
    Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-02 o 11:35
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
    Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 1
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Resovia II 1
    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło X
    Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-02 o 19:02
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica x
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Resovia II 1
    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
  • 2021-06-02 o 22:24
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
    Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy 1
    Sokół Nisko – Resovia II x
    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
    Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło x
    Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik 1

    Odpowiedz
    • 2021-06-03 o 09:38
      Permalink

      Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
      Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
      JKS Jarosław – Igloopol Dębica x
      Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy x
      Sokół Nisko – Resovia II 1
      Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk x
      Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
      Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 2
      Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik 1

      Odpowiedz
  • 2021-06-03 o 11:59
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
    Karpaty Krosno – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Igloopol Dębica 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy x
    Sokół Nisko – Resovia II 1
    Ekoball Sanok – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Orzeł Przeworsk 2
    Legion Pilzno – Czarni 1910 Jasło 1
    Partyzant Targowiska – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Start Pruchnik

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.