Liga Typerów – kolejka nr 32 [21/22 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 32.  Mecz Bieszczady-Sokół w środę 18 maja, godz. 18:00.

Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień
Legion Pilzno – KS Wiązownica
Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut
Czarni Trześń – JKS Jarosław
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno
Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 32 [21/22 maja]

  • 2022-05-16 o 09:32
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień X
    Legion Pilzno – KS Wiązownica X
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut X
    Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno X
    Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
    • 2022-05-17 o 12:37
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień 1
      Legion Pilzno – KS Wiązownica x
      Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut x
      Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
      Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
      Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 2
      Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

      Odpowiedz
      • 2022-05-18 o 09:39
        Permalink

        Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica x
        Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień x
        Legion Pilzno – KS Wiązownica 2
        Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 2
        Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut x
        Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
        Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
        Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 2
        Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
        Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

        Odpowiedz
  • 2022-05-18 o 15:27
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień 1
    Legion Pilzno – KS Wiązownica 2
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut 1
    Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
    Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-18 o 17:02
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień x
    Legion Pilzno – KS Wiązownica 2
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut x
    Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-21 o 10:12
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień
    Legion Pilzno – KS Wiązownica 2
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut 2
    Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
    Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-21 o 10:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Igloopol Dębica 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kamień
    Legion Pilzno – KS Wiązownica 2
    Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal Łańcut x
    Czarni Trześń – JKS Jarosław 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
    Stal II Mielec – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
    Błękitni Ropczyce – MKS Kańczuga 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.