Liga Typerów – kolejka nr 31 [29 maja]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 29:
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica
KS Wiązownica – Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna
Przełom Besko – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 2
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica x
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa x
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy 2
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce X
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica X
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa X
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl X
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy 2
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 2
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica 2
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica x
KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy 2
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce x
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica 1
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa x
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno x
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy x
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica x
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna x
Przełom Besko – Piast Tuczempy x
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica 1
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa X
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl X
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy X
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica X
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl X
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Przełom Besko – Piast Tuczempy X
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce 1
JKS 1909 Jarosław – Igloopol Dębica 2
Stal Gorzyce – Ekoball Sanok 2
Korona Rzeszów – Wisłok Wiśniowa 1
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
Legion Pilzno – Wisłoka Dębica 2
KS Wiązownica – Karpaty Krosno 1
Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Przełom Besko – Piast Tuczempy 2