Liga Typerów – kolejka nr 31 [ 29/30 maja]

Zapraszamy do typowania 31 kolejki:

Korona Rzeszów – Piast Tuczempy
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski
Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Stal II Mielec
Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko – Ekoball Sanok

6 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 31 [ 29/30 maja]

  • 2021-05-26 o 07:18
    Permalink

    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski X
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała X
    Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski X
    Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Mielec 2
    Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok X

    Odpowiedz
  • 2021-05-28 o 09:21
    Permalink

    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała x
    Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Mielec 2
    Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz
    • 2021-05-29 o 09:27
      Permalink

      Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
      Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski x
      Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
      Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
      Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2
      Partyzant Targowiska – Stal II Mielec 2
      Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl 2
      Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
      Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Sokół Nisko – Ekoball Sanok 2

      Odpowiedz
  • 2021-05-28 o 22:34
    Permalink

    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola X
    Partyzant Targowiska – Stal II Mielec X
    Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok X

    Odpowiedz
  • 2021-05-29 o 09:46
    Permalink

    Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
    Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Mielec 2
    Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Sokół Nisko – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz
    • 2021-05-29 o 09:50
      Permalink

      Korona Rzeszów – Piast Tuczempy 1
      Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski 2
      Wisłok Wiśniowa – JKS Jarosław 1
      Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
      Resovia II – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Start Pruchnik – Stal II Stalowa Wola 2
      Partyzant Targowiska – Stal II Mielec 2
      Czarni 1910 Jasło – Polonia Przemyśl x
      Orzeł Przeworsk – Legion Pilzno 1
      Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
      Sokół Nisko – Ekoball Sanok 2

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.