Liga Typerów – kolejka nr 31 [13/15 maja]

Zapraszamy do typowania 31 kolejki. Mecz w Łańcucie w piątek o godzinie 20:00. Pozostałe sobota/niedziela.

MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno – Stal II Mielec
JKS Jarosław – Polonia Przemyśl
Stal Łańcut – Czarni Trześń
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Wiązownica – Ekoball Sanok
Sokół Kamień – Legion Pilzno
Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 31 [13/15 maja]

  • 2022-05-13 o 09:25
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa X
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
    • 2022-05-13 o 11:23
      Permalink

      MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk x
      Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
      Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
      Karpaty Krosno – Stal II Mielec x
      JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
      Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
      Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
      Sokół Kamień – Legion Pilzno x
      Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

      Odpowiedz
  • 2022-05-13 o 10:08
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce X
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl X
    Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno X
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-13 o 13:21
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-13 o 17:28
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno x
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-13 o 19:46
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Stal Łańcut – Czarni Trześń 1
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno x
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-13 o 22:46
    Permalink

    MKS Kańczuga – Orzeł Przeworsk 2
    Piast Tuczempy – Błękitni Ropczyce 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Karpaty Krosno – Stal II Mielec 1
    JKS Jarosław – Polonia Przemyśl x
    Stal Łańcut – Czarni Trześń
    Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    KS Wiązownica – Ekoball Sanok 1
    Sokół Kamień – Legion Pilzno x
    Igloopol Dębica – Bieszczady Ustrzyki Dolne x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.