Liga Typerów – kolejka nr 30 [25/26 maja]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 30:
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko x
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk x
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów x
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław x
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów X
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław X
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica X
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów X
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław 1
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław X
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 2
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław 1
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica x
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław x
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów x
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław x
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 2
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Przełom Besko 1
Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Ekoball Sanok – Korona Rzeszów 1
Igloopol Dębica – Stal Gorzyce 1
Sokół Nisko – JKS 1909 Jarosław 2