Liga Typerów – kolejka nr 30 [ 22/23 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 30

Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów
JKS Jarosław – Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
Resovia II – Ekoball Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko
Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło
Start Pruchnik – Partyzant Targowiska
Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski

6 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 30 [ 22/23 maja]

  • 2021-05-21 o 07:20
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów X
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno X
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica X
    Resovia II – Ekoball Sanok 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko X
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl X
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło 1
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska X
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-21 o 19:36
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Resovia II – Ekoball Sanok 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło 1
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska 2
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-21 o 20:09
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Resovia II – Ekoball Sanok 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło 1
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska 2
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-21 o 20:26
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno x
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica x
    Resovia II – Ekoball Sanok 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło 1
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska x
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-22 o 08:17
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów x
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa x
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Resovia II – Ekoball Sanok 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło 1
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska 2
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-22 o 09:04
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Korona Rzeszów 1
    JKS Jarosław – Karpaty Krosno 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Resovia II – Ekoball Sanok X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Czarni 1910 Jasło X
    Start Pruchnik – Partyzant Targowiska 1
    Stal II Stalowa Wola – Lechia Sędziszów Małopolski 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.