Liga Typerów – kolejka nr 30 [11 maja – środa]

Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Legion Pilzno – Igloopol Dębica
Ekoball Sanok – Sokół Kamień
Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica
Czarni Trześń – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Stal Łańcut
Stal II Mielec – JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
MKS Kańczuga – Piast Tuczempy

6 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 30 [11 maja – środa]

  • 2022-05-09 o 17:22
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    Legion Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kamień x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2
    Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
    MKS Kańczuga – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
    • 2022-05-09 o 19:25
      Permalink

      Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
      Legion Pilzno – Igloopol Dębica x
      Ekoball Sanok – Sokół Kamień x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2
      Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
      Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
      Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
      Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno 2
      Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 2
      MKS Kańczuga – Piast Tuczempy 2

      Odpowiedz
  • 2022-05-10 o 09:36
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Legion Pilzno – Igloopol Dębica X
    Ekoball Sanok – Sokół Kamień 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2
    Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno X
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski X
    MKS Kańczuga – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2022-05-11 o 13:09
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Legion Pilzno – Igloopol Dębica 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kamień 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica X
    Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno X
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski 1
    MKS Kańczuga – Piast Tuczempy X

    Odpowiedz
  • 2022-05-11 o 15:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Legion Pilzno – Igloopol Dębica 2
    Ekoball Sanok – Sokół Kamień x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2
    Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław 2
    Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski x
    MKS Kańczuga – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz
  • 2022-05-11 o 15:55
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Legion Pilzno – Igloopol Dębica x
    Ekoball Sanok – Sokół Kamień 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – KS Wiązownica 2
    Czarni Trześń – Izolator Boguchwała 2
    Polonia Przemyśl – Stal Łańcut 1
    Stal II Mielec – JKS Jarosław
    Wisłok Wiśniowa – Karpaty Krosno 2
    Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski x
    MKS Kańczuga – Piast Tuczempy 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.