Liga Typerów – kolejka nr 3

Przed nami już 3 kolejka, tradycyjnie zapraszamy do naszej zabawy. Powodzenia w typowaniu.

Orzeł Przeworsk – San Hureczko
MKS Kańczuga – MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce
Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze
Start Pruchnik – Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów
Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko
Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna

.

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 3

  • 2017-08-13 o 23:47
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko x
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 2
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte x
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-13 o 23:51
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko x
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce x
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze x
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-14 o 06:19
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce X
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze X
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna X

    Odpowiedz
  • 2017-08-14 o 08:15
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 2
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze x
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte x
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-14 o 18:15
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce x
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze x
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-17 o 22:40
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce X
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze X
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko X
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna X

    Odpowiedz
  • 2017-08-18 o 11:23
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 1
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-18 o 15:42
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 1
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 2
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte X
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-19 o 08:11
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 2
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 2
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte x
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 2

    Odpowiedz
  • 2017-08-19 o 09:40
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce x
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 2
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte 2
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz
  • 2017-08-19 o 14:31
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – San Hureczko 1
    MKS Kańczuga – MKS Radymno 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Motor Grochowce 2
    Roztocze Narol – KS Kisielów-Pełnatycze 1
    Start Pruchnik – Sanoczanka Święte x
    LKS Skołoszów – Pogoń-Sokół Lubaczów x
    Zorza Zarzecze – Płomień Morawsko 1
    Santos Piwoda – Huragan Gniewczyna 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.