Liga Typerów – kolejka nr 3 [24 sierpnia-środa]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 3

Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna
Płomień Morawsko – Santos Piwoda
Hetman Laszki – Piast Tuczempy
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice – Orzeł Torki
Start Lisie Jamy – San Gorzyce
MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 

10 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 3 [24 sierpnia-środa]

  • 2022-08-22 o 09:32
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce X
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-22 o 13:06
    Permalink

    Zapraszamy do typowania kolejki nr 3

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna X
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki X
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce X
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-22 o 13:07
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna 1
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-23 o 13:05
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda x
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 2
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce x
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-23 o 18:25
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna X
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna X
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-23 o 19:38
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna x
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-23 o 21:16
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna 1
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy X
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna X
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-23 o 23:00
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna x
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 2
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-24 o 09:02
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna 1
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda X
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy 2
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz
  • 2022-08-24 o 16:21
    Permalink

    Zdrój Horyniec – Gorliczanka Gorliczyna 2
    Płomień Morawsko – Santos Piwoda 1
    Hetman Laszki – Piast Tuczempy x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    Promyk Urzejowice – Orzeł Torki 1
    Start Lisie Jamy – San Gorzyce 1
    MKS Kańczuga – Pogoń-Sokół Lubaczów 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.