Liga Typerów – kolejka nr 3 [24/25 sierpnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 3 w Lidze Typerów.

Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów
Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk
Czarni Pawłosiów – Granica Stubno
Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga
Roztocze Narol – LKS Skołoszów
Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce
GKS Orły – MKS Radymno
Motor Grochowce – Płomień Morawsko

Nagroda w Lidze Typerów!!!

16 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 3 [24/25 sierpnia]

  • 2019-08-20 o 12:00
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 2
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga X
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    GKS Orły – MKS Radymno 2
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko X

    Odpowiedz
  • 2019-08-20 o 12:45
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 2
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-20 o 13:50
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko x

    Odpowiedz
    • 2019-08-21 o 13:33
      Permalink

      Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
      Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 2
      Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
      Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
      Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      GKS Orły – MKS Radymno 1
      Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

      Odpowiedz
  • 2019-08-21 o 06:19
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga x
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko x
    9

    Odpowiedz
  • 2019-08-21 o 08:22
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 2
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 2
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-22 o 15:04
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno X
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga X
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów X
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko X

    Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 09:49
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno x
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko x

    Odpowiedz
    • 2019-08-23 o 17:59
      Permalink

      Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
      Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
      Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
      Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga x
      Roztocze Narol – LKS Skołoszów x
      Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
      GKS Orły – MKS Radymno 1
      Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

      Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 11:14
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno X
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga X
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów X
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce X
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko X

    Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 18:55
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skoloszow 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno X
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 20:50
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno x
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga x
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko x

    Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 22:18
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 1
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko x

    Odpowiedz
  • 2019-08-23 o 23:28
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno X
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów 2
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno X
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko 2

    Odpowiedz
  • 2019-08-24 o 11:17
    Permalink

    Sanoczanka Święte – Łęk Ostrów 1
    Pogoń-Sokół Lubaczów – Orzeł Przeworsk 2
    Czarni Pawłosiów – Granica Stubno 1
    Czuwaj Przemyśl – MKS Kańczuga 2
    Roztocze Narol – LKS Skołoszów X
    Zorza Zarzecze – Biało-Czerwoni Kaszyce 1
    GKS Orły – MKS Radymno 1
    Motor Grochowce – Płomień Morawsko X

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.