Liga Typerów – kolejka nr 3 [21/22 sierpnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 3 liga typerów

Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl
Ekoball Sanok – Stal II Mielec
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica – MKS Kańczuga
Sokół Kamień – Piast Tuczempy
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Stal Łańcut – JKS Jarosław

Życzymy powodzenia

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 3 [21/22 sierpnia]

  • 2021-08-19 o 09:09
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 1
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2021-08-19 o 09:37
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce X
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy X
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Stal Łańcut – JKS Jarosław X

    Odpowiedz
    • 2021-08-20 o 07:57
      Permalink

      Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl x
      Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
      Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
      Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
      Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
      KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno x
      Stal Łańcut – JKS Jarosław x

      Odpowiedz
  • 2021-08-19 o 09:43
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl x
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2021-08-20 o 18:35
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl x
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec x
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy x
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno x
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2021-08-20 o 20:55
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 2
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec x
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Stal Łańcut – JKS Jarosław 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-20 o 21:08
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl X
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 2
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski X
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2021-08-20 o 22:04
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2021-08-20 o 22:52
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce 1
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy X
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Stal Łańcut – JKS Jarosław 2

    Odpowiedz
  • 2021-08-21 o 10:17
    Permalink

    Czarni Trześń – Orzeł Przeworsk 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl x
    Ekoball Sanok – Stal II Mielec 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Błękitni Ropczyce x
    Igloopol Dębica – MKS Kańczuga 1
    Sokół Kamień – Piast Tuczempy 2
    KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno x
    Stal Łańcut – JKS Jarosław x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.