Liga Typerów – kolejka nr 3 [18/19 sierpnia]

Zapraszamy do typowanie kolejki nr 3 która zostanie rozegrana 18/19 sierpnia, a mecz Polonii z Sanokiem 20 sierpnia.

Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok
Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica
Karpaty Krosno – Sokół Nisko
Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy – Stal Gorzyce
Przełom Besko – Korona Rzeszów
Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno

.

11 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 3 [18/19 sierpnia]

  • 2018-08-16 o 08:52
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica X
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno X

    Odpowiedz
  • 2018-08-17 o 06:59
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2018-08-17 o 10:35
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica x
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław x
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów x
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała x
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2018-08-17 o 14:59
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław x
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2018-08-17 o 22:29
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica x
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław x
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów x
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2018-08-18 o 10:31
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała x
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2018-08-18 o 10:33
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów x
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2018-08-18 o 10:35
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 2
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok x
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica x
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 2
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów x
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2018-08-18 o 12:50
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Wisłoka Dębica – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Sokół Nisko 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – JKS 1909 Jarosław 1
    Piast Tuczempy – Stal Gorzyce 1
    Przełom Besko – Korona Rzeszów 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2018-08-19 o 00:05
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 1
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2018-08-19 o 12:13
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce 1
    Polonia Przemyśl – Ekoball Sanok 1
    Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 2
    KS Wiązownica – Rzemieślnik Pilzno x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.