Liga Typerów – kolejka nr 29 [7/8 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 29

Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga
Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce
JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut – Stal II Mielec
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl
KS Wiązownica – Czarni Trześń
Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna
Igloopol Dębica – Ekoball Sanok
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 29 [7/8 maja]

  • 2022-05-04 o 07:23
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk X
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl X
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-04 o 15:26
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk x
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2022-05-06 o 11:40
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 2
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 2
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno 2

    Odpowiedz
  • 2022-05-06 o 18:11
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk 1
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2022-05-06 o 20:55
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk x
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno x

    Odpowiedz
  • 2022-05-06 o 21:10
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk x
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2022-05-07 o 08:33
    Permalink

    Piast Tuczempy – Orzeł Przeworsk x
    Głogovia Głogów Małopolski – MKS Kańczuga 1
    Karpaty Krosno – Błękitni Ropczyce 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Stal Łańcut – Stal II Mielec 1
    Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl x
    KS Wiązownica – Czarni Trześń 1
    Sokół Kamień – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Igloopol Dębica – Ekoball Sanok 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Legion Pilzno x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.