Liga Typerów – kolejka nr 29 [18/19 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 29:

JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce
Stal Gorzyce – Sokół Nisko
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica
Przełom Besko – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 29 [18/19 maja]

  • 2019-05-14 o 10:39
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica x
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-15 o 12:06
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce X
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-15 o 19:02
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce X
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko X
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa X
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-17 o 12:24
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno X
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-17 o 13:17
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 1
    Przełom Besko – Karpaty Krosno X
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-17 o 21:43
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica x
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-17 o 21:44
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-17 o 21:56
    Permalink

    JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
    Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
    Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
    KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
    Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
    Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.