Liga Typerów – kolejka nr 29 [18/19 maja]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 29:
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce
Stal Gorzyce – Sokół Nisko
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica
Przełom Besko – Karpaty Krosno
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica x
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 2
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce X
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce X
Stal Gorzyce – Sokół Nisko X
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa X
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa 2
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno X
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok X
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl X
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 1
Przełom Besko – Karpaty Krosno X
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica x
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce x
Stal Gorzyce – Sokół Nisko x
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl 1
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
JKS 1909 Jarosław – Błękitni Ropczyce 1
Stal Gorzyce – Sokół Nisko 2
Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
Izolator Boguchwała – Ekoball Sanok 1
Legion Pilzno – Wisłok Wiśniowa x
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl x
Orzeł Przeworsk – Wisłoka Dębica 2
Przełom Besko – Karpaty Krosno 2
Piast Tuczempy – Sokół Kolbuszowa Dolna 1