Liga Typerów- kolejka nr 29 [15/16 maja]

Liga Typerów – kolejka nr 29 [15/16 maja]

Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy
Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – JKS Jarosław
Resovia II – Stal II Stalowa Wola
Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski
Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik
Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Legion Pilzno – Sokół Nisko
Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna

Zapraszamy do typowania

8 myśli na temat “Liga Typerów- kolejka nr 29 [15/16 maja]

  • 2021-05-11 o 07:17
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola X
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski X
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Legion Pilzno – Sokół Nisko X
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-11 o 08:06
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy x
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola x
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk x
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Legion Pilzno – Sokół Nisko x
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-14 o 18:45
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola 2
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Legion Pilzno – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 2

    Odpowiedz
  • 2021-05-14 o 22:22
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 2
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1
    Legion Pilzno – Sokół Nisko 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
    • 2021-05-15 o 03:42
      Permalink

      Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
      Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
      Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
      Resovia II – Stal II Stalowa Wola 2
      Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski x
      Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
      Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk x
      Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
      Legion Pilzno – Sokół Nisko 2
      Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

      Odpowiedz
  • 2021-05-15 o 09:16
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław x
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Legion Pilzno – Sokół Nisko x
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-15 o 09:25
    Permalink

    Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
    Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
    Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Izolator Boguchwała – JKS Jarosław 1
    Resovia II – Stal II Stalowa Wola 1
    Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
    Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
    Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Legion Pilzno – Sokół Nisko x
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
    • 2021-05-15 o 09:51
      Permalink

      Korona Rzeszów – Igloopol Dębica 1
      Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy 1
      Karpaty Krosno – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Izolator Boguchwała – JKS Jarosław x
      Resovia II – Stal II Stalowa Wola 1
      Partyzant Targowiska – Lechia Sędziszów Małopolski 1
      Czarni 1910 Jasło – Start Pruchnik 1
      Stal II Mielec – Orzeł Przeworsk 1
      Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
      Legion Pilzno – Sokół Nisko x
      Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.