Liga Typerów – kolejka nr 28 [8/9 maja]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 28
JKS Jarosław – Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II
Ekoball Sanok – Legion Pilzno
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II X
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk X
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 2
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola X
JKS Jarosław – Korona Rzeszów x
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski x
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II x
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce x
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło x
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 1
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski x
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło x
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II x
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola x
JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2