Liga Typerów – kolejka nr 28 [8/9 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 28

JKS Jarosław – Korona Rzeszów
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II
Ekoball Sanok – Legion Pilzno
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce
Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk
Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło
Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 28 [8/9 maja]

  • 2021-05-05 o 23:18
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2

    Odpowiedz
  • 2021-05-06 o 07:47
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II X
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl X
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło X
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2

    Odpowiedz
  • 2021-05-07 o 18:43
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2

    Odpowiedz
    • 2021-05-08 o 12:03
      Permalink

      JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
      Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
      Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
      Ekoball Sanok – Legion Pilzno 2
      Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
      Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
      Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
      Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola X

      Odpowiedz
  • 2021-05-08 o 08:55
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów x
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski x
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II x
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce x
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło x
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-08 o 10:07
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski x
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło x
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2

    Odpowiedz
  • 2021-05-08 o 10:47
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II x
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola x

    Odpowiedz
  • 2021-05-08 o 14:59
    Permalink

    JKS Jarosław – Korona Rzeszów 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II 2
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Sokół Nisko – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Błękitni Ropczyce 1
    Start Pruchnik – Orzeł Przeworsk 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Stal II Stalowa Wola 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.