Liga Typerów – kolejka nr 28 [2/3 czerwca]

Przed nami kolejka nr 28. Zapraszamy do typowania.

San Hureczko – LKS Skołoszów
Start Pruchnik – Zorza Zarzecze
Roztocze Narol  – Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga – Płomień Morawsko
Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Radymno – Sanoczanka Święte
Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze

Życzymy powodzenia.

12 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 28 [2/3 czerwca]

  • 2018-05-28 o 14:20
    Permalink

    Mecz Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 31.05.2018 o godz. 18:00

    Odpowiedz
  • 2018-05-28 o 15:39
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze
    Roztocze Narol – Santos Piwoda
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze

    Odpowiedz
  • 2018-05-28 o 15:41
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów 2
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 2
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 2
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – KS Kisielów- Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-29 o 08:08
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów 1
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-29 o 12:03
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów X
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 1
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna X
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko X
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-30 o 08:09
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów X
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-30 o 19:14
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów X
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda X
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko X
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte X
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-30 o 21:19
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów 2
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte 2
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-31 o 08:46
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów x
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 1
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-31 o 08:48
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów x
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 1
    Roztocze Narol – Santos Piwoda 2
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte 1
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-31 o 09:07
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów x
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze 2
    Roztocze Narol – Santos Piwoda x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna 2
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko 1
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte x
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz
  • 2018-05-31 o 11:34
    Permalink

    San Hureczko – LKS Skołoszów x
    Start Pruchnik – Zorza Zarzecze x
    Roztocze Narol – Santos Piwoda x
    Biało-Czerwoni Kaszyce – Huragan Gniewczyna x
    MKS Kańczuga – Płomień Morawsko x
    Orzeł Przeworsk – Pogoń-Sokół Lubaczów 1
    MKS Radymno – Sanoczanka Święte 1
    Motor Grochowce – KS Kisielów-Pełnatycze 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.