Liga Typerów – kolejka nr 28 [11/12 maja]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 28:

KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica – Przełom Besko
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk
Ekoball Sanok – Legion Pilzno
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Korona Rzeszów
JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 28 [11/12 maja]

  • 2019-05-07 o 10:20
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk x
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-07 o 19:50
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa X
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy X
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów X
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-10 o 10:30
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa X
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała X
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów X
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-10 o 11:44
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy X
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-10 o 12:07
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa X
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy x
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów X
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
  • 2019-05-11 o 09:13
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy x
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno x
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów 2
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz
    • 2019-05-11 o 09:26
      Permalink

      KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa x
      Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
      Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
      Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
      Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
      Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
      Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała x
      Sokół Nisko – Korona Rzeszów x
      JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

      Odpowiedz
  • 2019-05-11 o 09:35
    Permalink

    KS Wiązownica – Wisłok Wiśniowa 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    Wisłoka Dębica – Przełom Besko 1
    Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 1
    Ekoball Sanok – Legion Pilzno 1
    Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2
    Sokół Nisko – Korona Rzeszów x
    JKS 1909 Jarosław – Stal Gorzyce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.