Liga Typerów – kolejka nr 27 (4/5 maja)

Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce
Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław
Izolator Boguchwała-Sokół Nisko
Legion Pilzno-Igloopol Dębica
KS Wiązownica-Ekoball Sanok
Przełom Besko-Polonia Przemyś
Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 27 (4/5 maja)

  • 2019-05-03 o 07:02
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk x
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław x
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica x
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko-Polonia Przemysl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2019-05-03 o 12:09
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko-Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2019-05-03 o 12:21
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław x
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok x
    Przełom Besko-Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno x

    Odpowiedz
  • 2019-05-03 o 12:32
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica 1
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok x
    Przełom Besko-Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2019-05-03 o 17:28
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk X
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica X
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok X
    Przełom Besko-Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica X
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno 2

    Odpowiedz
  • 2019-05-04 o 10:42
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk 1
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica X
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok 2
    Przełom Besko-Polonia Przemyśl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno X

    Odpowiedz
  • 2019-05-04 o 15:47
    Permalink

    Wisłok Wiśniowa-Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce-Błękitni Ropczyce 2
    Korona Rzeszów-JKS 1909 Jarosław 1
    Izolator Boguchwała-Sokół Nisko 1
    Legion Pilzno-Igloopol Dębica x
    KS Wiązownica-Ekoball Sanok x
    Przełom Besko-Polonia Przemysl 2
    Piast Tuczempy-Wisłoka Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna-Karpaty Krosno x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.