Liga Typerów – kolejka nr 27 [23/24 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 27

Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno – Piast Tuczempy
JKS Jarosław – MKS Kańczuga
Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Stal II Mielec
Sokół Kamień – Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica – Czarni Trześń
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno – Ekoball Sanok

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 27 [23/24 kwietnia]

  • 2022-04-21 o 09:21
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok x

    Odpowiedz
    • 2022-04-21 o 19:42
      Permalink

      Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
      Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
      JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
      Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
      Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
      KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
      Sokół Kamień – Polonia Przemyśl x
      Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
      Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1

      Odpowiedz
  • 2022-04-21 o 09:26
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok X

    Odpowiedz
  • 2022-04-21 o 20:10
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok x

    Odpowiedz
  • 2022-04-21 o 23:02
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl x
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-22 o 18:29
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 1
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl 2
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok x

    Odpowiedz
  • 2022-04-22 o 23:00
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Orzeł Przeworsk 2
    Karpaty Krosno – Piast Tuczempy 1
    JKS Jarosław – MKS Kańczuga 1
    Stal Łańcut – Błękitni Ropczyce 1
    Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa 1
    KS Wiązownica – Stal II Mielec 1
    Sokół Kamień – Polonia Przemyśl X
    Igloopol Dębica – Czarni Trześń 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Legion Pilzno – Ekoball Sanok 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.