Liga Typerów – kolejka nr 26 [24/25 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 26

Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów
JKS Jarosław – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa
Legion Pilzno – Resovia II
Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Ekoball Sanok
Start Pruchnik – Sokół Nisko
Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola
Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska

Życzymy powodzenia

10 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 26 [24/25 kwietnia]

  • 2021-04-19 o 09:56
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów X
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy X
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica X
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok X
    Start Pruchnik – Sokół Nisko X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce X
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-21 o 21:56
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-23 o 18:12
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
    • 2021-04-23 o 22:46
      Permalink

      Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
      JKS Jarosław – Piast Tuczempy 1
      Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
      Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
      Legion Pilzno – Resovia II 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
      Stal II Mielec – Ekoball Sanok x
      Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 1
      Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
      Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

      Odpowiedz
  • 2021-04-23 o 18:14
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 2
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-23 o 23:51
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 2
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz
  • 2021-04-24 o 07:11
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-24 o 09:24
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
    Legion Pilzno – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-24 o 09:56
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 2
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce 1
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz
  • 2021-04-24 o 10:40
    Permalink

    Głogovia Głogów Małopolski – Korona Rzeszów 1
    JKS Jarosław – Piast Tuczempy 2
    Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica 1
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Resovia II 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok x
    Start Pruchnik – Sokół Nisko 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Błękitni Ropczyce x
    Orzeł Przeworsk – Stal II Stalowa Wola 1
    Czarni 1910 Jasło – Partyzant Targowiska x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.