Liga Typerów – kolejka nr 25 [17/18 kwietnia]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 25
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – JKS Jarosław
Piast Tuczempy – Głogovia chateau gonflable Głogów Małopolski
Czarni 1910 Jasło – Resovia II
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski
Ekoball Sanok – Start Pruchnik
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno
Życzymy powodzenia
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała X
Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 2
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk X
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno X
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni 1910 Jasło – Resovia II X
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik X
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski x
Czarni 1910 Jasło – Resovia II x
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 1
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 1
Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce X
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski X
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna X
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 2
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 2
Igloopol Dębica – JKS Jarosław 2
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 2
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno x
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk x
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno x
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała 1
Igloopol Dębica – JKS Jarosław x
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno 1
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała x
Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1
Piast Tuczempy – Głogovia Głogów Małopolski 1
Czarni 1910 Jasło – Resovia II 1
Partyzant Targowiska – Orzeł Przeworsk 2
Stal II Stalowa Wola – Błękitni Ropczyce 1
Sokół Nisko – Lechia Sędziszów Małopolski 1
Ekoball Sanok – Start Pruchnik 1
Stal II Mielec – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1