Liga Typerów – kolejka nr 25 [13-16 kwietnia]

Zapraszamy do typowania 25 kolejki spotkań w IV lidze. Mecz Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna w środę 13 kwietnia, pozostałe mecze 16 kwietnia w sobotę.

Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk
JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski
Stal Łańcut – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga
KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce
Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Stal II Mielec
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl
Legion Pilzno – Czarni Trześń
Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna

Życzymy powodzenia

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 25 [13-16 kwietnia]

  • 2022-04-11 o 11:55
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl X
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-11 o 14:32
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 1
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-12 o 09:57
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 2
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 1
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna X

    Odpowiedz
  • 2022-04-13 o 10:20
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy x
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 2
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-13 o 17:06
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa x
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 2
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-13 o 18:08
    Permalink

    Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
    JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
    Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
    KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
    Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
    Igloopol Dębica – Stal II Mielec 2
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 2
    Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
    Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna x

    Odpowiedz
    • 2022-04-13 o 18:25
      Permalink

      Karpaty Krosno – Orzeł Przeworsk 1
      JKS Jarosław – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Stal Łańcut – Piast Tuczempy 1
      Izolator Boguchwała – MKS Kańczuga 1
      KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce 1
      Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa 1
      Igloopol Dębica – Stal II Mielec 1
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Polonia Przemyśl 2
      Legion Pilzno – Czarni Trześń 1
      Ekoball Sanok – Sokół Kolbuszowa Dolna x

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.