Liga Typerów – kolejka nr 24 [9 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 24 w Lidze Typerów

Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń – Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl – Legion Pilzno
Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica
Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień
MKS Kańczuga – KS Wiązownica
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut
Karpaty Krosno – JKS Jarosław 

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 24 [9 kwietnia]

  • 2022-04-07 o 08:12
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 1
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień 1
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut x
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-07 o 08:35
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica X
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień 1
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut X
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław X

    Odpowiedz
  • 2022-04-07 o 22:07
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień 2
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut x
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-08 o 10:23
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok X
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica 2
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień 1
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała X
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław X

    Odpowiedz
  • 2022-04-08 o 10:53
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień x
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut x
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-09 o 09:46
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień x
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut x
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław x

    Odpowiedz
  • 2022-04-09 o 10:26
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Czarni Trześń – Ekoball Sanok 2
    Polonia Przemyśl – Legion Pilzno 1
    Stal II Mielec – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica x
    Błękitni Ropczyce – Sokół Kamień 2
    MKS Kańczuga – KS Wiązownica 2
    Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Stal Łańcut x
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.