Liga Typerów – kolejka nr 24 [20 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 24

KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław
Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica   
Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno   
Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Sanok – Piast Tuczempy
Igloopol Dębica – Przełom Besko
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk
Stal Gorzyce – Legion Pilzno
Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 24 [20 kwietnia]

  • 2019-04-16 o 14:37
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno x
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-16 o 15:16
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław 1
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno 1
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-17 o 08:58
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław X
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk X
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno X
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-18 o 08:04
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław X
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno 1
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk X
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno 1
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2019-04-19 o 08:42
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław X
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica X
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno X
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy X
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno 1
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała X

    Odpowiedz
  • 2019-04-19 o 10:34
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław x
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy 1
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno x
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz
  • 2019-04-19 o 10:41
    Permalink

    KS Wiązownica – JKS 1909 Jarosław x
    Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 2
    Polonia Przemyśl – Karpaty Krosno x
    Wisłok Wiśniowa – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Ekoball Sanok – Piast Tuczempy x
    Igloopol Dębica – Przełom Besko 1
    Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk x
    Stal Gorzyce – Legion Pilzno 2
    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.