Liga Typerów – kolejka nr 24 [10/11 kwietnia]

Nareszcie piłka wraca na ligowy front, a zatem mamy także powrót Typera. Zaczynamy od 3 kolejki rundy wiosennej, a dokładnie jest to 24 kolejka sezonu.

Piast Tuczempy – Korona Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica
JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno
Resovia II – Polonia Przemyśl
Stal II Mielec – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik
Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok
Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola
Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska
Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło

Życzymy powodzenia!

Nagroda za wygranie Ligi Typerów, więcej tutaj.

orzeł przeworsk

Tradycyjnie typujemy w komentarzach bez podpórek.

9 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 24 [10/11 kwietnia]

  • 2021-04-06 o 20:42
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
    Resovia II – Polonia Przemyśl 2
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 2

    Odpowiedz
  • 2021-04-06 o 20:46
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno x
    Resovia II – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola x
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło X

    Odpowiedz
  • 2021-04-08 o 09:35
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów x
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 1
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Resovia II – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok x
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola x
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-08 o 14:47
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów X
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa X
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Resovia II – Polonia Przemyśl X
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok X
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-10 o 01:04
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów X
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno X
    Resovia II – Polonia Przemyśl X
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-10 o 09:37
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów x
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa x
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Resovia II – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-10 o 09:40
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów 2
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa x
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 1
    Resovia II – Polonia Przemyśl 1
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-10 o 09:52
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów x
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno x
    Resovia II – Polonia Przemyśl x
    Stal II Mielec – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 2
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola 1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 1
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz
  • 2021-04-10 o 12:34
    Permalink

    Piast Tuczempy – Korona Rzeszów 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Igloopol Dębica 1
    JKS Jarosław – Wisłok Wiśniowa 2
    Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 2
    Resovia II – Polonia Przemyśl X
    Stal II Mielec – Legion Pilzno X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Start Pruchnik 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Ekoball Sanok 1
    Sokół Nisko – Stal II Stalowa Wola1
    Błękitni Ropczyce – Partyzant Targowiska 2
    Orzeł Przeworsk – Czarni 1910 Jasło 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.