Liga Typerów – kolejka nr 23 [19 maja-środa]

Przed nami zaległa 23 kolejka z 3 kwietnia w IV lidze.

Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno – JKS Jarosław
Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Orzeł Przeworsk – Resovia II
Błękitni Ropczyce – Czarni castillos hinchables 1910 Jasło
Partyzant Targowiska – Sokół Nisko
Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok
Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno – Start Pruchnik
Polonia Przemyśl – Stal II Mielec

Życzymy powodzenia

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 23 [19 maja-środa]

  • 2021-05-17 o 10:55
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała X
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski X
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko 2
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok X
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec X

    Odpowiedz
  • 2021-05-17 o 14:05
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło x
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko x
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
  • 2021-05-17 o 19:36
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko 1
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-17 o 22:12
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko x
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec x

    Odpowiedz
  • 2021-05-18 o 02:24
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 2
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 2
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko 2
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

    Odpowiedz
    • 2021-05-18 o 20:14
      Permalink

      Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
      Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
      Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
      Igloopol Dębica – Piast Tuczempy x
      Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
      Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
      Partyzant Targowiska – Sokół Nisko x
      Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2
      Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna x
      Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
      Polonia Przemyśl – Stal II Mielec 2

      Odpowiedz
  • 2021-05-19 o 09:18
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski 1
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko 1
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec X

    Odpowiedz
  • 2021-05-19 o 11:28
    Permalink

    Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała 1
    Karpaty Krosno – JKS Jarosław 1
    Wisłok Wiśniowa – Głogovia Głogów Małopolski x
    Igloopol Dębica – Piast Tuczempy 1
    Orzeł Przeworsk – Resovia II 1
    Błękitni Ropczyce – Czarni 1910 Jasło 1
    Partyzant Targowiska – Sokół Nisko x
    Stal II Stalowa Wola – Ekoball Sanok 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Sokół Kolbuszowa Dolna 2
    Legion Pilzno – Start Pruchnik 1
    Polonia Przemyśl – Stal II Mielec x

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.