Liga Typerów – kolejka nr 23 [13/14 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 23:

Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno – Korona Rzeszów
KS Wiązownica – Stal Gorzyce
Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław
Przełom Besko – Sokół Nisko
Piast Tuczempy – Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok
Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 23 [13/14 kwietnia]

  • 2019-04-09 o 09:19
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław 1
    Przełom Besko – Sokół Nisko x
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
    • 2019-04-12 o 23:12
      Permalink

      Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
      Legion Pilzno – Korona Rzeszów X
      KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
      Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław 1
      Przełom Besko – Sokół Nisko 1
      Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
      Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
      Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1

      Odpowiedz
  • 2019-04-11 o 08:24
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław X
    Przełom Besko – Sokół Nisko X
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok X
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa X
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2019-04-12 o 08:17
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów X
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław X
    Przełom Besko – Sokół Nisko 1
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa X
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl X

    Odpowiedz
  • 2019-04-13 o 09:06
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław x
    Przełom Besko – Sokół Nisko 2
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok x
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-13 o 09:09
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów x
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław x
    Przełom Besko – Sokół Nisko x
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 1
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-13 o 09:18
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów 1
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław 1
    Przełom Besko – Sokół Nisko x
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa x
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl x

    Odpowiedz
  • 2019-04-13 o 11:06
    Permalink

    Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1
    Legion Pilzno – Korona Rzeszów 2
    KS Wiązownica – Stal Gorzyce 1
    Orzeł Przeworsk – JKS 1909 Jarosław x
    Przełom Besko – Sokół Nisko 2
    Piast Tuczempy – Igloopol Dębica 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Ekoball Sanok 2
    Karpaty Krosno – Wisłok Wiśniowa 2
    Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.