Liga Typerów – kolejka nr 23 [1-3 kwietnia]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 23. Mecz Stal Łańcut-Karpaty Krosno w piątek godz. 18:00. Pozostałe mecze sobota/niedziela.

JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut – Karpaty Krosno
Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica – Piast Tuczempy
Sokół Kamień – MKS Kańczuga
Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa
Legion Pilzno – Stal II Mielec
Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 23 [1-3 kwietnia]

  • 2022-03-29 o 14:05
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno X
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski X
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce X
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Stal II Mielec X
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-30 o 18:35
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno x
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz
    • 2022-03-31 o 13:04
      Permalink

      JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
      Stal Łańcut – Karpaty Krosno x
      Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
      KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
      Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
      Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
      Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
      Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
      Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
      Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

      Odpowiedz
  • 2022-03-31 o 14:28
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-31 o 17:13
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 2
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno 2
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 1
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Stal II Mielec X
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-31 o 20:46
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno x
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 2
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz
  • 2022-04-01 o 17:10
    Permalink

    JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 1
    Stal Łańcut – Karpaty Krosno x
    Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 1
    KS Wiązownica – Piast Tuczempy 1
    Sokół Kamień – MKS Kańczuga 1
    Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce x
    Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Wiśniowa 1
    Legion Pilzno – Stal II Mielec 2
    Ekoball Sanok – Polonia Przemyśl x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni Trześń 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.