Liga Typerów – kolejka nr 22 [6/7 kwietnia]

Zapraszamy do Typowania kolejki nr 22

Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica
Ekoball Sanok – Karpaty Krosno
Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Nisko – Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko
Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk
Korona Rzeszów – KS Wiązownica
Izolator Boguchwała – Legion Pilzno

8 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 22 [6/7 kwietnia]

  • 2019-04-03 o 15:50
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno x
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko x
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk x
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica x
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-03 o 18:36
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica X
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 1
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 1
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-04 o 13:07
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica 2
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 1
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 1
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica X
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-04 o 13:48
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica X
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 1
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 1
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica X
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-05 o 08:56
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl X
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica X
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno X
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy X
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk 2
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-05 o 11:41
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 1
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno x
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk x
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica x
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-06 o 09:46
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica 2
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno x
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk x
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica x
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz
  • 2019-04-06 o 09:49
    Permalink

    Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl x
    Wisłok Wiśniowa – Wisłoka Dębica x
    Ekoball Sanok – Karpaty Krosno 1
    Igloopol Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Sokół Nisko – Piast Tuczempy 2
    JKS 1909 Jarosław – Przełom Besko 1
    Stal Gorzyce – Orzeł Przeworsk x
    Korona Rzeszów – KS Wiązownica 1
    Izolator Boguchwała – Legion Pilzno 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.