Liga Typerów – kolejka nr 22 [27/28 marca] – przeniesiona na 5 maja

Zapraszamy do Typowania w Lidze Typerów – kolejka nr 22 [27/28 marca] – przeniesiona na 5 maja.

Igloopol Dębica – Korona Rzeszów
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno
JKS Jarosław – Izolator Boguchwała
Resovia II – Stal II Mielec
Start Pruchnik – Polonia Przemyśl
Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola
Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska
Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko
Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce

Typujemy jak zawsze w komentarzach, bez podpórek.

Życzymy powodzenia.

Nagroda w Lidze Typerów

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 22 [27/28 marca] – przeniesiona na 5 maja

  • 2021-05-04 o 08:02
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów X
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa X
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno X
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała X
    Resovia II – Stal II Mielec X
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno X
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola X
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko X
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-04 o 08:59
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 1
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała x
    Resovia II – Stal II Mielec 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl x
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola x
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko x
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x

    Odpowiedz
  • 2021-05-04 o 12:26
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno x
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Resovia II – Stal II Mielec 2
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola 1
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko x
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-04 o 23:52
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno 2
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 2
    Resovia II – Stal II Mielec 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno x
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola x
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-05 o 13:53
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa 1
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno X
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała X
    Resovia II – Stal II Mielec 1
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 1
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno 1
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola 1
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska X
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz
  • 2021-05-05 o 17:00
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno x
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Resovia II – Stal II Mielec x
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola x
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce x

    Odpowiedz
  • 2021-05-05 o 17:01
    Permalink

    Igloopol Dębica – Korona Rzeszów 2
    Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa x
    Głogovia Głogów Małopolski – Karpaty Krosno x
    JKS Jarosław – Izolator Boguchwała 1
    Resovia II – Stal II Mielec x
    Start Pruchnik – Polonia Przemyśl 2
    Lechia Sędziszów Małopolski – Legion Pilzno 2
    Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Stalowa Wola x
    Ekoball Sanok – Partyzant Targowiska 1
    Czarni 1910 Jasło – Sokół Nisko 1
    Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.