Liga Typerów – kolejka nr 22 [26/27 marca]

Zapraszamy do typowania kolejki nr 22 [26/27 marca] liga typerów

Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń
Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec – Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne
MKS Kańczuga – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Sokół Kamień
Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica
Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała
JKS Jarosław – Stal Łańcut

Życzymy powodzenia

7 myśli na temat “Liga Typerów – kolejka nr 22 [26/27 marca]

  • 2022-03-22 o 16:47
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica x
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień 2
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica 2
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-23 o 10:17
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna X
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień X
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica 1
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała X
    JKS Jarosław – Stal Łańcut X

    Odpowiedz
  • 2022-03-24 o 18:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno x
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień 1
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica 2
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-25 o 00:44
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 2
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica X
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień X
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica X
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-25 o 09:41
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne x
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień x
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica x
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała x
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-25 o 14:56
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna x
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica 2
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień 2
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica 2
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz
  • 2022-03-26 o 10:29
    Permalink

    Orzeł Przeworsk – Czarni Trześń 1
    Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna 1
    Stal II Mielec – Ekoball Sanok 1
    Wisłok Wiśniowa – Legion Pilzno 1
    Błękitni Ropczyce – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1
    MKS Kańczuga – Igloopol Dębica x
    Piast Tuczempy – Sokół Kamień x
    Głogovia Głogów Małopolski – KS Wiązownica x
    Karpaty Krosno – Izolator Boguchwała 1
    JKS Jarosław – Stal Łańcut 1

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.