Liga Typerów – kolejka nr 21 [30/31 marca]
Zapraszamy do typowania kolejki nr 21.
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów
Przełom Besko – Stal Gorzyce
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce X
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała X
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 1
Przełom Besko – Stal Gorzyce X
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko X
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica X
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa X
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 1
Przełom Besko – Stal Gorzyce x
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko x
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 2
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów X
Przełom Besko – Stal Gorzyce X
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław X
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 2
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce X
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała X
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów X
Przełom Besko – Stal Gorzyce 2
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa X
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów x
Przełom Besko – Stal Gorzyce 2
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław x
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała 2
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 1
Przełom Besko – Stal Gorzyce x
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica x
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa x
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała X
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 1
Przełom Besko – Stal Gorzyce 1
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa X
KS Pilzno – Błękitni Ropczyce 1
KS Wiązownica – Izolator Boguchwała x
Orzeł Przeworsk – Korona Rzeszów 2
Przełom Besko – Stal Gorzyce x
Piast Tuczempy – JKS 1909 Jarosław 1
Sokół Kolbuszowa Dolna – Sokół Nisko 1
Karpaty Krosno – Igloopol Dębica 1
Wisłoka Dębica – Ekoball Sanok 1
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa 1